Nooruki terve tervis

Здоровье подростка

Программа содержит:
Персональные тренировки 20 раз
Измерение состава тела 2 раза
Составление плана питания
Составление тренировочногоплана
Общий контроль здоровья
Контроль веса тела

Hind: 590 €

ЗАКАЗАТЬ

  Возможна оплата частями

  Oled poiss või tüdruk vanuses 14 kuni 18, siis on õige aeg laduda endale tulevikuks tugev vundament, mis on tervise ja pikaealisuse saladus.

  Программа - Здоровье Подростка

  on mõeldud neile noorukitele kes soovivad oma üldfüüsilist vormi ja vajadusel ka kehakaalu muuta. Programm on üsna paindlik ning lähtub rohkem indiviidist ja eesmärgist, ehk  seda saab rakendada kehakaalu langetamisel, üldfüüsilise võimekuse järeleaitamiseks, kui ka mõne teise spordiala lisatreeninguks mis vajab lihasjõu toetust. Selle programmi on edukalt läbinud näiteks paljud noorukid kelle põhispordialaks on muidu tennis, ratsutamine, kergejõustik, korvpall jms.

  Esmasel kohtumisel hindab treener  sinu füüsilist vormi (rüht, kehapropotsioon, kordinatsioon jne.) ning vastavalt sellele koostab harjutused mis vastavad eesmärkidele. Programmi kestus on 10 nädalat, mis eeldab 2 korda nädalas jõusaalis treenimist koos treeneriga. Samuti koostab treener toitumisplaani, mida vajadusel muudetakse. Treener jälgib sind kogu protsessi vältel, leiab optimaalsed raskused, intensiivsuse ja mis kõige tähtsam – jälgib tehniliselt õigeid sooritusi vältimaks vigastusi.

  В течении программы учишься тренироваться, питаться и чувствовать свое тело, для того чтобы и в будущем достигнутое сохранить и участие в программе ЗДОРОВЬЕ ПОДРОСТКА стало примером для остальных.

  Перед началом выполнения тренировок советуем прочесть Jõusaalis treenija abc и Aeroobse treeningu abc

  О состоянии здоровья подростков Eesti noorte tervis on murettekitav

   

  Большинство начинающих не могут получить без помощи тренера жедаемого результата. Причиной являются отсутствие знаний,опыта, мотивации и остановка на половине пути к цели. Упрости себе задачу и не теряй попусту времени. С тренером результат намного эффективнее.

  Преимущества программы

  Вес тела

  Cнижается жировой - и растет мышечный процент - происходит рекомпозиция тела. Ты выглядишь моложе.

  Здоровье

  Чувствуешь себя духовно и физически сильным.

  Обратная связь

  Мы не оставим тебя в одиночестве. Будем помогать тебе а протяжении всего пути к цели.

  ПОДАРОЧНАЯ КАРТА

  Сделай радость своим близким и подари к знаменательному дню самую важную вещь - ЗДОРОВЬЕ

  ЗАКАЗАТЬ