Nooruki terve tervis

Nooruki Terve Tervis

Programm sisaldab:
personaaltreening 20 x
kehakoostise mõõtmine 2 x
toitumiskava koostamine
treeningkava koostamine
üldine tervise kontroll
kehakaalu kontroll

Hind: 800 €

Kirjuta meile

  Võimalik tasuda mitmes osas

  Oled poiss või tüdruk vanuses 14 kuni 18, siis on õige aeg laduda endale tulevikuks tugev vundament, mis on tervise ja pikaealisuse saladus.

  Nooruki Terve Tervis – Programm

  on mõeldud neile noorukitele kes soovivad oma üldfüüsilist vormi ja vajadusel ka kehakaalu muuta. Programm on üsna paindlik ning lähtub rohkem indiviidist ja eesmärgist, ehk  seda saab rakendada kehakaalu langetamisel, üldfüüsilise võimekuse järeleaitamiseks, kui ka mõne teise spordiala lisatreeninguks mis vajab lihasjõu toetust. Selle programmi on edukalt läbinud näiteks paljud noorukid kelle põhispordialaks on muidu tennis, ratsutamine, kergejõustik, korvpall jms.

  Esmasel kohtumisel hindab treener  sinu füüsilist vormi (rüht, kehapropotsioon, kordinatsioon jne.) ning vastavalt sellele koostab harjutused mis vastavad eesmärkidele. Programmi kestus on 10 nädalat, mis eeldab 2 korda nädalas jõusaalis treenimist koos treeneriga. Samuti koostab treener toitumisplaani, mida vajadusel muudetakse. Treener jälgib sind kogu protsessi vältel, leiab optimaalsed raskused, intensiivsuse ja mis kõige tähtsam – jälgib tehniliselt õigeid sooritusi vältimaks vigastusi.

  Kogu programmi vältel õpid õigesti treenima-, toituma ja oma keha tundma, et su saavutus jääks püsima ning läbitud programm: NOORUKI TERVE TERVIS oleks teistele eeskujuks.

  Enne treeningute alustamist soovitame lugeda: Jõusaalis treenija abc ja Aeroobse treeningu abc

  Üldiselt noorte tervislikust olukorrast Eesti noorte tervis on murettekitav

   

  Enamus alustajaid ei jõua treeneri abita soovitud tulemuseni. Põhjuseks on teadmatus, motivatsiooni kadu ja poolel teel alla andmine. Tee endale teene ja ära raiska enam oma aega. Treeneriga koos on tulemus palju efektiivsem.

  Programmi eelised

  Kehakaal

  Langeb rasva- ja tõuseb lihaste protsent

  Tervis

  Tunned ennast vaimselt ja füüsiliselt terve- ja tugevamana

  Tagasiside

  Me ei jäta sind üksi. Oleme sulle abiks kogu protsessi käigus

  Kinkekaart

  Valmista rõõmu oma lähedastele ning kingi tähtpäevaks neile kõige kallim vara, milleks on – TERVIS

  Kirjuta meile