Loo Oma Edulugu

Programm sisaldab:
personaaltreening 15 x
kehakoostise mõõtmine 2 x
toitumiskava koostamine
treeningkava koostamine
kehakaalu kontrollimine
ümbermõõtude kontrollimine
üldine tervise kontroll

Hind: 675 €

Kirjuta meile

  Võimalik tasuda mitmes osas

  Kui sa oled täiesti algaja või oled siiani iseseisvalt üritanud lootusetult oma eesmärgini jõuda, on personaaltreeneri abi ainuõige valik. Suur osa meie klientidest on just selle programmi kasuks otsustanud.

  Esmasel kohtumisel hindab treener füüsilist vormi ning vastavalt sellele koostab programmi mis vastab reaalsetele eesmärkidele. Programmi kestus ligikaudu 2 kuud, mis eeldab 4 korda nädalas treenimist. Kaks korda sellest oleks aeroobne treening kindla progreseeruva kava järgi ja kaks korda nädalas personaaltreeningut koos treeneriga jõusaalis. Samuti koostab treener toitumiskava mida vajadusel muudetakse. Kuna treener jälgib sind kogu protsessi vältel, leiab ta optimaalsed raskused, intensiivsuse ja mis kõige tähtsam – jälgib tehniliselt õigeid sooritusi vältimaks vigastusi.

  Kogu protsessi vältel õpite õigesti treenima-, toituma ja oma keha tundma, et teie saavutus püsiks ka tulevikus ning oma EDULUGU oleks teistele eeskujuks.

  Enamus alustajaid ei jõua treeneri abita soovitud tulemuseni. Põhjuseks on teadmatus, motivatsiooni kadu ja poolel teel alla andmine. Tee endale teene ja ära raiska enam oma aega. Treeneriga koos on tulemus palju efektiivsem.

  Programmi Eelised

  Kehakaal

  Langeb rasva- ja tõuseb lihaste protsent

  Tervis

  Tunned ennast vaimselt ja füüsiliselt terve- ja tugevamana

  Tagasiside

  Me ei jäta sind üksi. Oleme sulle abiks kogu protsessi käigus

  Kinkekaart

  Valmista rõõmu oma lähedastele ning kingi tähtpäevaks neile kõige kallim vara, milleks on – TERVIS

  Kirjuta meile