Naistele

Kui sa oled algaja või juba mõnda aega treeninud ning soovid tõsiselt võistlusspordiga alustada, siis meiega koos on sul võimalus oma unistused teoks teha. Meil on suur kogemus võistlejatena kui ka teisi sportlasi ette valmistades.

Olenemata vanusest, rahvusest või hetke füüsilisest vormist aitame sul valmistuda võistluskategooriates – bikiini fitness, bodyfitness, wellness fitness ja fitness. Kui pole päris kindel millisesse kategooriasse sa kõige paremini sobiksid, siis selles osas saame nõu anda ning vastava ettevalmistus programmi koostada.

Lisaks saame aidata hetkel tegutsevaid võistlejaid kes oma arengus on seisma jäänud.

Iga õpilasega tegeletakse personaalselt mis sisaldab treening- ja toitumisprogrammi, ühiseid treeninguid, poseerimist, grimmimist jne., kuni võistluspäevani välja. Õpilase ettevalmistusteenus on tasuline. Lisa informatsiooni saamiseks võta meiega ühendust.

See võib olla sinu võimalus muuta oma edasist elu. Kui jääd ootama paremaid aegu, siis tõenäoliselt ootad seda kogu edasise elu.

Ettevalmistuse Eelised

Tervis ja Vigastus

Oskad ennetada vigastusi ja säilitada tervis

Toit ja Treening