Poseerimine

Poseerimisoskus on väga oluline osa ennast laval väljendada luues oma isikupära mida kohtunikud kõrgelt hindavad. Eriti kehtib see võistluskategooriates, kus peale kohustuslike pooside peab esitama ka vabakava. Tihti on näha kus võistlustel sportlane kaotab tänu kehvale poseerimisoskusele endast kehaliselt halvemini ettevalmistatud võistlejale. See ei puuduta mitte ainult algajaid, vaid üsna sageli kohtab seda ka kogenud sportlase puhul. 

Naisvõistlejate puhul on esmaseks probleemiks halb kõndimisoskus. Meestel tihtipeale vabakava muusika valik ning halb rütmitunnetus. Kõike neid asju saab vältida kui varakult juba harjutama hakatakse.  Tihti arvatakse, et see on kõige lihtsam osa võistlusest ja jäetakse see viimasele minutile. Vahel aitab tõesti isegi paarist poseerimistunnist ning iseseisvalt harjutamisest, kuid meie  kogemus ja praktika on näidanud, et tihtilugu ainult sellest ei piisa.

Aitame valmistuda kõigis võistluskategooriates – bikiini fitness, bodyfitness, fitness, wellness, fitmodell, kulturism, rannafitness.

Poseerimistund – hind 50 eur

Poseerimistund kolm korda või enam – hind 40 eur

Sageli arvatakse, et poseerimine on lihtne. Mõnede võistlejate puhul osutub see hoopiski kõige raskemaks katsumuseks ettevalmistusprotsessis.

Poseerimistunni eelis

Ennetus

Eksimus on võimalikult minimaalne

Teostus

Paistad laval kogenud ja enesekindel

Garantii

Üks oskustest olla võistlustel esimene

Kinkekaart

Valmista rõõmu oma lähedastele ning kingi tähtpäevaks neile kõige kallim vara, milleks on – TERVIS

Kirjuta meile