Toitumiskava

Hind: 50 €

Toitumiskava Ankeet
  ]

  Olenemata sellest, kas soovid oma kehakaalu langetada rasva arvelt või tõsta lihaste arvelt, ei saa üle ega ümber ilma õige toitumiseta.

  Toitumiskava koostamisel võtame arvesse sinu vanuse,- sugu,- füsioloogilised iseärasused, kui ka soovitud eesmärgi. Samuti kui sul on diagnoositud näiteks toidutalumatus.

  Vastavalt päeva iseloomule paneme paika toidukordade sageduse – millal ärkate, treenite, lähete magama. Lisaks makrotoitained – valgud, rasvad, süsivesikud ning mikrotoitained – vitamiinid ja mineraalained tasakaalu tagamaks maksimaalse tulemuse samas nälga tundmata.

  Toitumiskava järgimine on tehtud võimalikult lihtsaks. Ei ole vaja otsida mööda poode spetsiifilisi toiduaineid ega arvutama kaloraazi. Samuti ei kulu palju aega toidukordade valmistamiseks. Peamiseks edu aluseks on distsipliin ja põhitõed.

  Koos toitumiskavaga saad kaasa pildimaterjali, soovitused ja nõuanded miks just nii peab toituma ja mida vajadusel oma toitumises muuta ja seda kõike kahjustamata oma TERVIST !

  Kõige enim tellitud teenus. ~ 70 % kõigist meie klientidest on just tänu toitumiskava järgimisega saavutanud soovitud kehakaalu.

  Toitumiskava eelis

  Kehakaal

  Enam ei pea sa häbenema oma välimust. Oled palju rõõmsam ja enesekindlam kui varem

  Tervis

  Normaliseerub kolesterool ja veresuhkur. Tunned ennast vaimselt ja füüsiliselt palju tervemana

  Tagasiside

  Me ei jäta sind üksi. Oleme sulle abiks kogu loomeprotsessi käigus

  Kinkekaart

  Valmista rõõmu oma lähedastele ning kingi tähtpäevaks neile kõige kallim vara, milleks on – TERVIS

  Kirjuta meile