Meist

Kilo langetatud kehakaalu
Kilo lisandunud lihaseid

Jekaterina Remets – Morozova

Minu sporditee algas 7 aastasena, kui esmakordselt mind võistlustantsu treeningule viidi. See aktiivne ja edukas periood kestis 10 aastat. Pärast võistluspartneri siirdumist elama Ameerikasse otsisin uut väljundit, kus end sportlasena teostada. Juhuste kokku langemisel avastasin maailmas aina enam populaarsust koguva spordiala nagu seda on Bikiini Fitness. Seejärel pöördusin oma ala spetsialistide poole, kes mulle esmased juhised treeningu- ja toitumise kohta jagasid.

Möödus paar aastat jõusaalis treenimist, mille järel otsustasin osaleda esmakordselt Eesti Meistrivõistlustel. Sealt peale alates olen aina kõrgemaid eesmärke endale seadnud. Praeguseks saavutusteks võib nimetada mitme kordset Eesti Karikavõitu. Samuti Balti Matchi võitu ning olnud kahel korral Euroopa Meistrivõistlustel üheksas.

Mõistsin kohe, kui soov jõuda maailma parimate hulka, vaja tugevalt treenida ja ennast harida. Praeguseks olen omandanud Kulturismi ja Fitnessi Liidu treeneri kutsetunnistuse ning kohtuniku litsentsi. Töötan igapäevaselt treenerina, kus aitan inimesi läbi toitumise- ja treeningu saada parimasse vormi. Samuti valmistan ette ka teisi sportlasi võistlusteks.

Marek Morozov

Alustasin oma jõusaalitreeningutega 1996 aastal. Möödus kuus aastat järjepidevat treenimist, kui aastal 2002 otsustasin esmakordselt osaleda Eesti Meistrivõistlustel Kulturismis. Oma üllatuseks saavutasin seal esikoha. Sellest positiivsest emotsioonist läks edasine juba loomuliku ja distsiplineeritud rada pidi – kokku 7 kordne Eesti Meister.

Tänaseks olen järjepidevalt treeneriametit pidanud üle 20 aasta. Selle aja jooksul omandanud rahvusvahelise organisatsiooni IFBB personaaltreeneri litsentsi, kui ka Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu 6 taseme kutsetunnistuse. Samuti oman ka rahvusvahelist kohtuniku litsentsi. Lisaks aitan ja koolitan  jõusaali- ja fitnessitreenereid.

Olen aastate jooksul läbinud  palju kursusi- ja koolitusi,  mis puudutavad inimese füsioloogiat- ja anatoomiat, treeningmetoodikat, toitumist, vigastuste diagnoosi- ja ravi. Abiks olnud üldfüüsilise treenerina mitmele pallikoondisele, samuti individuaalala sportlastele. Osalenud ka töögrupis Eesti juhtivate toitumisteadlaste- ja arstidega, kus töötasime välja Riikliku toitumisprogrammi koolidele-, lasteaedadele ja haiglatele.

Tunnistused

Sinu uue keha ja vaimu loomisprotsess algab just nüüd, kui otsustad pöörata oma elus uue lehekülje. Ükskõik, kes sa oled, ükskõik mis sa teed – päris kindlasti oled sa võimeline muutuma. Meie oleme sinu isiklikud personaaltreenerid, kes aitavad su unistused teoks teha, muidugi juhul kui sa seda tõesti soovid.

“Kui te saavutate kontrolli oma keha üle, kontrollite te ka oma elu.”